תכנון ובקרת לוחות זמנים

היא חברה מובילה בארץ בתחום ניהול ובקרת לוחות זמנים בבניה ותשתיות. היא מהראשונות ליישם מתודולוגיות מובנות של תכנון לוחות זמנים. חלקן מבוססות על עבודות המחקר של ד"ר אורי שקד.

 

מציעה ללקוחותיה מתודולוגיות ייחודיות להקמה, ניהול ובקרה של לוחות זמנים. אנחנו מציעים ללקוחותינו הקמת לוחות זמנים, שירותי מעקב ובקרה על לוחות זמנים, בניית תזרימי מזומנים מבוססי תזמון, ניתוח תביעות בנושאי לוחות הזמנים, והדרכות למנהלים ולמנהלי פרויקטים.

 

 העניקה ומעניקה שירותי תכנון וניהול לוחות זמנים לחברות התשתיות המובילות נתיבי ישראלכביש חוצה ישראלרכבת ישראל, נתיבי איילון,  תוכנית אב לתחבורה, מוריה,  יפה נוף, החברה הכלכלית ראשון לציון. עד היום ליווינו את נושא לוחות הזמנים בעשרות רבות של פרויקטים . 

 

מכינה ומנהלת לוחות זמנים אינטגרטיביים של פרויקטים מורכבים המשלבים תהליכי תכנון והקמה רב מכרזיים. מנהלת את לוחות הזמנים של הקו הרכבת הקלה החדש בירושלים JNET. החברה מנהלת עבור חברת מוריה את לוחות הזמנים של פרויקט הכניסה לעיר. החברה מנהלת עבור חברת יפה נוף את לוחות הזמנים של פרויקט מטרונית נוה שאנן ומטרונית עכו, עבור נתיבי איילון את לוחות הזמנים  של פרויקט אופני דן ופרויקטים נוספים. ניהלה את לוח הזמנים האינטגרטיבי של הקמת בית החולים אסותא אשדוד.

 

 מכינה מנהלת ומנטרת לוחות זמנים להקמה של מבנים מורכבים אשר צריכים להבנות בלוחות זמנים קצרים. נותנת שירותים ליזמים  וחברות כגון  משרד הבריאות בהקמה של בתי חולים.   ניהלנו  לוחות זמנים עבור חברת אמות בפרויקט אמות  אטריום ובפרויקט אמות Toha. עבור  אסותא מרכזים רפואיים ניהלנו את לוחות הזמנים של אסותא רמת החי"ל, , חדרי הניתוח באסותא באר שבע,  אסותא אשדוד. C² תנהל את לוח הזמנים של האגף החדש של בית החולים אסותא ברמת החי"ל.

"תכנון הוא פעולה קוגניטיבית מודעת שמתבצעת כדי להתכונן לקראת אירועים עתידיים או לצורך השגת מטרה."​

03-6952555​

סי בריבוע