ניהול פרויקטים ופיקוח

 מעניקה סל שירותים הנדסי שלם לכל שלבי היזום וההקמה של הפרויקט, באמצעות ליווי מותאם אישית של צוותים מקצועיים בעלי מומחיות המתאימה לשלבי הפרויקט השונים. ליווי זה מאפשר תרגום מהיר ומדוייק של צרכי הבינוי לתכנית עבודה אופרטיבית, ומימוש הלכה למעשה של התכניות בשטח.

 

 עוסקת בניהול תכנון מפורט של מבנים מסוגים שונים מעבדות, מרכזים רפואיים, מרכזי הוראה, מבני מגורים, תשתיות עירוניות , עבודות מיגון,  יש לנו ניסיון בפרויקטים ממוגנים לרבות פרויקטים בתת הקרקע.

 

  שואפת לנהל את התכנון וההקמה באמצעות טכנולוגיות וכלים מתקדמים. אנו מטמיעים בתהליך התכנון בכלי תכן מתקדמים באמצעות מידול  BIM ובתהליכי תכנון שיתופיים Collaborative Design.  אנו משלבים טכנולוגיות של מיפוי לייזר למידול מצב קיים של מבנים, אנו מפעילים רחפנים לצורך מדידות ומיפוי פני הקרקע.

 

  ניהלה את הפרויקט הראשון היחיד עד כה שהוקם בארץ במתודולוגיה שיתופית IPD – Integrated Project Delivery  בפרויקט המרכז לחילופי תרבות  Saxum באבו גוש. על הפרויקט נכתבו  מספר מאמרים אקדמיים מובילים.

 

על מנת לאפשר תכנון, ביצוע וגימור ברמות הגבוהות ביותר, אנחנו מקפידים לאייש כל צוות עבודה מטעמינו במקצוענים ללא פשרות. בצוותים שלנו מהנדסים אזרחיים, מהנדסי מכונות, מהנדסי תעשייה וניהול כלכלנים אשר משולבים  בפרויקטים לפי הצרכים של הלקוח, ונותנים מענה  ממוקד ומדויק בכל שלב בתכנון וביצוע הפרויקט.

"סוף מעשה במחשבה תחילה​" -להפקיד את התכנון והפיקוח בידיים מקצועיות ומסורות

03-6952555​

סי בריבוע