פרוייקטים

פרויקטים של C² בתחום ניהול ופיקוח 

חברת  C² ניהלה ומנהלת מגוון של פרויקטים, מבנים רפואיים, מגדלי מגורים, מעבדות רפואיות, סדנאות, משרדים וגם פרויקטי תשתית עירוניים.

Saxum המרכז לחילופי תרבות 

היזם: Saxum חברה לתועלת הציבור

האדריכל: נתן גולדשמיט -  גולדשמיט-ארדיטי-בן נעים

תקופת ההקמה: 2013-2017

תיאור הפרויקט: מרכז לחילופי תרבות הכולל בית הארחה מלונאי (כל שירותי המלון), חדרי תפילה, מרכז מבקרים ופיתוח בשטח של כ8500 מ"ר על פני מגרש של 14 דונם. הפרויקט נועד לארח קבוצות של צליינים המגיעים לביקור של מספר שבועות בארץ ישראל.  ערך עבודות ההקמה כ 120 מש"ח.

הפרויקט הוקם בשיטה יחודית שיתופית IPD Integrated Project Delivery.

מגדל בן גמלא הוד השרון 

היזם:  ש. מיכלסון בע"מ

האדריכלית: ענת בלומנטל בלומנטל דרסלר אדריכלים

תקופת ההקמה: 2015-2018

תיאור הפרויקט:  מגדל מגורים של 15 קומות מעל קומת משרדים וקומת מסחר הממוקם בלב הוד השרון. הפרויקט מאופיין בריבוי שימושים במרחב עירוני בשטח מגרש קטן.  מרכיב שהיווה אתגר תכנוני. ערך עבודות ההקמה כ 55 מש"ח 

הפרויקט הוקם בשיטה יחודית שיתופית IPD Integrated Project Delivery.

שנקר מבנה סדנאות

היזם: מכללת שנקר

האדריכל - פרופ' יוסי קורי- גיאוטקטורה

תקופת ההקמה: 2016-2018

תיאור הפרויקט: הפרויקט הוא פרויקט של סדנאות עבודה לסטודנטים (עץ , צבע, קצף, צורפות) הפרויקט תוכנו כפרויקט"ירוק" . הפרויקט תוכנן בטכנולוגיות של BIM לכל הדיסיפלינות. הפרויקט הוא אתגר תכנוני וביצועי בשל מיקומו בקמפוס ובשל דרישות הבטיחות והגהות מהסדנאות. ערך עבודות ההקמה 28 מש"ח.

ההסתדרות גבעתיים מתחם ט

היזם: אאורה 

האדריכל: קיקה בר"אז קיקה בראז אדריכלים

בתכנון

תיאור הפרויקט: 3 מגדלי מגורים של 35 קומות מעל קומת מסחר וקומה לרווחת הדיירים ברחוב ההסתדרות בגבעתיים. הפרויקט מתוכנן כחלק מפרויקט התחדשות עירונית במתחם ההסתדרות. תהליך התכנון כולל הכנת תבע מפורטת לפרויקט היתרים תכנון מפורט.

מכבי מרכז רפואי בני ברק

היזם: מכבי שירותי בריאות

האדרכלית: כרמלה וילקומירסקי 

תקופת ההקמה: 2011-2015

תיאור הפרויקט: 6400 מ"ר של מרכז רפואי שלם הכולל מרכז לאישפוז יום, מכון רנטגן, מכון לבריאות אישה, מכון להתפתחות הילד, מרפאת שיניים,  מכון פיזיוטרפיה בית מרקחת ועוד.  ערך עבודות ההקמה של עבודות הפנים 30 מש"ח

03-6952555​

סי בריבוע